درباره ما

گروه معماری و طراحی داخلی دکوژان با الهام از ایده های نوین ، طیف وسیعی از خدمات معماری و طراحی داخلی را برای پروژه های مسکونی ، تجاری و اداری ارائه میدهد . تیم ما ارزش طراحی خوب و اهمیت برقراری ارتباط با مشتریان و سازندگان و توسعه دهندگان را که با آنها کار می کنیم تشخیص می دهد .

گروه جوان ، خلاق و با تجربه دکوژان تحت یک فلسفه ساده کار میکنند : ایده ، شکل و عملکرد برای  ایجاد فضای زیبا و لذت بخش .

این گروه با ظرافت و طراحی چشم نواز برجسته شده است ، واقعیتی که لیست گسترده مشتریان شرکت به آن اشاره دارد . تمرکز ما مشارکت و پشتیبانی مشتریان در هر مرحله از مراحل طراحی و ایجاد فضاهای داخلی برجسته است که دیدگاه ، شیوه زندگی و بودجه خاص برای هر مشتری را  برآورده می کند .

ما باید اعتراف کنیم کاری را که انجام می دهیم دوست داریم . ما می خواهیم افرادی را ببینیم که با طراحی خوب زندگی می کنند این ساده است . طراحی خوب زمان می برد . طراحی عالی اغلب از الهام ، درک عمیق و اندیشه ترسیم می شود . ما وقت خود را برای گوش دادن و درک نیازها و خواسته های شما برای هر مکان معین می گیریم و سرانجام به یک مفهوم و طراحی می رسیم که نحوه زندگی ، کار و سرگرمی را نشان می دهد و در خدمت شماست .

مرحله طراحی ، روند نوسازی و متناسب سازی ، چالش هایی را به وجود می آورد . به همین دلیل است که ما به شدت معتقدیم که اعتماد باید پایه و اساس رابطه مشتری و طراح باشد . در دکوژان ، ما در پشت صحنه سخت کار می کنیم تا این اعتماد را به دست بیاوریم .