آموزش ساده و تصویری رنگ آمیزی

طراوت و زیبایی را با دستان
خودتان به خانه و محل کارتان بیاورید

کارگاه آموزشی رنگ آمیزی

کارگاه آموزشی رنگ آمیزی

آموزش ساده و تصویری رنگ آمیزی

نقاشی یک روش ساده و موثر برای تغییر شکل و ظاهر هر فضا است. آیا مدتی آن پروژه نقاشی را به تعویق انداخته اید؟ آیا می دانید از کجا شروع کنید؟ آیا شما بیش از همه انتخاب رنگ و محصول موجود درگیر هستید؟ با داشتن چشم انداز روشن ، کمی برنامه ریزی و این راهنماهای گام به گام. ما به شما کمک خواهیم کرد کار را بار اول انجام دهید و برای مدت طولانی دوباره انجام ندهید. راهنماهای ما ، از برنامه ریزی تا مرحله اجرا ، در پروژه بعدی نقاشی به شما کمک می کنند. پس برای چی منتظری؟ راهنمای را که برای شما مناسب است انتخاب کنید و بگذارید باهم به زندگی طراوت ببخشیم!

ابزار مورد نیاز رنگ آمیزی

paint-calculator

محاسبه گر رنگ

choose-paint

انتخاب رنگ

scrapper

ابزار زیر سازی

diy-tools

ابزار رنگ آمیزی

brush-roller

قلم و غلطک

color-councelling

مشاوره تخصصی

قبل از رنگ آمیزی

قبل از رنگ آمیزی

راهنمای زیر سازی سطوح

زیر سازی صحیح رمز کیفیت بالا

با استفاده از این توصیه نقاشی، سطح دیواریک اتاق را به سرعت و به آسانی را برای یک رنگ جدید آماده کنید. وقتی کارتان تمام شد ، هیچ چیز بهتر از غرور و رضایت نیست که همراه با یک کار خوب انجام شده باشد. برای سهولت در رنگ آمیزی و اطمینان از اینکه رنگ ها مطابق انتظار ظاهر می شوند ، بسیار مهم است که دیوارهای داخلی برای نقاشی به اندازه کافی آماده شده باشند.

رنگ آمیزی اطاق

راهنمای رنگ آمیزی دیوار

راهنمای رنگ آمیزی دیوار

طیف های رنگی شادی بخش زندکی

رنگ آمیزی دیوار در هر اتاق یا مکان می تواند به طور چشمگیری ظاهر و احساس را تغییر دهد. انتخاب رنگ مناسب و استفاده از رنگ داخلی دیوار با کیفیت بالا ، نتایج حرفه ای و پایان طولانی تر را تضمین می کند.

راهنمای رنگ آمیزی سقف

راهنمای رنگ آمیزی سقف

راهنمای رنگ آمیزی سقف

چطور سقف ها رنگ کنیم؟

معمولاً تصور می شود که رنگ سقف ها بدون اهمیت هستند. چیزی که با پس زمینه ترکیب می شود ، اما رنگ سقف واقعاً می تواند ظاهر و احساس اتاق شما را تغییر دهد. رنگ سقفی را انتخاب کنید که مکمل اتاق شما و رنگی باشد که برای دیوارها ، روکش ها و دکوراسیون انتخاب کرده اید.

painting-door

راهنمای رنگ آمیزی درب ها

راهنمای رنگ آمیزی درب ها

چطور درب ها را رنگ کنیم؟

انتخاب رنگ ، رنگ و تکنیکی که درب شما با آن رنگ آمیزی کرده می تواند به طور چشمگیری بر ورود هر فضایی تأثیر بگذارد. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند تا برای هر اتاق یا خانه ای یک احساس ماندگار ایجاد کنید.

painting-room

راهنمای رنگ آمیزی اطاق

راهنمای رنگ آمیزی اطاق

چطور اطاق را رنگ کنیم؟

رنگ آمیزی هر اتاق یا مکان به طرز چشمگیری باعث تغییر شکل و ظاهر آن می شود. با الهام از طرح های رنگی که شخصیت شما را منعکس می کند ، زندگی خود را به زندگی ببخشید. با استفاده از یک رنگ دیوار داخلی با کیفیت بالا نتایج حرفه ای و پایان طولانی تر را تضمین می کند.