پیمانکاران و رنگ کاران صنعتی و ساختمانی

پشتیبانی فنی و رنگ های تخصصی
برای همه پیمانکاران

Top 5 Living Room Colors

پیمانکاران ساختمانی

شما می دانید یک کار حرفه ای انجام شده است

دکوژان طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد و ابزارها و خدمات متخصص را برای هر نوع شغل ساختمانی ارائه می دهد.رنگ ها با هم کار می کنند تا ارتباط عاطفی با مصرف کنندگان ایجاد کنند و باعث شوند برند شما در رقابت متفاوت باشد. هر صنعت تمایل به استفاده از رنگ های خاص و استفاده از احساسات مربوط که به تجربه مشتری نزدیک است ، دارد. صنعت ساخت و ساز متفاوت نیست و به سمت مجموعه خاصی از رنگها که بارها و بارها مشاهده خواهید کرد ، در حال رفتن است.

رنگ های پر مصرف در صنعت رنگ آمیزی

سفید

زرد کاترپیلار

طوسی روشن

آبی

مشکی

اخرایی

پیمانکاران ساختمانی

Bedroom Colors

پیمانکاران ساختمانی

مقدار رنگ مورد نیاز هر پروژه را محاسبه کنید

گام اول در پیمانکاری رنگ آمیزی محاسبه مقدار رنگی است که برای پروژه لازم است شما میتوانید از متخصصین دکوژان در این امر استفاده کنید. دکوژان متشکل از نیرو های کارآمد و باتجربه است که سالها در این حرفه حضور داشته و خواهند داشت وآماده در اختیار گذاشتن این تجربیات با شما هستند.

پیمانکاران ساختمانی

پیمانکاران ساختمانی

پیمانکاران ساختمانی

نوع رنگ مورد نیاز را بشناسید

روغنی ، پلاستیک یا آکریلیک؟ مات یا براق؟ همه اینها تاثیر بسزایی در کیفیت کار شما خواهند داشت. شناخت رنگها و عملکرد آنها برای پیمانکاران رنگ آمیزی مهم است و دکوژان آماده آموزش این شناخت به پیمانکاران می باشد.

Offering Elegance

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ آبی.

آبی رنگ مورد علاقه ما ایرانیان است ، بنابراین برای اتاقی که همه را دور هم جمع می کند بی روح است. یک اتاق نشیمن آبی یک اثر آرام بخش و آرام بر روی خانه شما دارد. بسیاری از سایه های جذاب آبی وجود دارد و همه آنها با رنگ های خنثی مانند قهوه ای و کرم به خوبی مطابقت دارند. اگر اتاق نشیمن شما کف چوب سخت دارد ، رنگ آبی یک انتخاب شیک است. اتاق های نشیمن آبی بدون اینکه فدای رنگ شوند تمیز و منظم به نظر می رسند.

Finding Your Own Way

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ بژ

بژ برای طراحان داخلی خنثی است. رنگ قابل اطمینان سادگی پارچه های خام را تداعی می کند. یک اتاق نشیمن بژ برای یک دکوراتور که عاشق ظاهر مینیمالیستی است ضروری است. داغترین روند طراحی شامل جمعیت اتاق نشیمن با سایه های مختلف سفید است. دیوارهای بژ و ظریف صحنه را برای این جلوه خیره کننده و درجه یک آماده می کنند. بژ یکی از رنگ های اتاق نشیمن است که مردم بارها و بارها به آن برمی گردند.

Add Subtle Drama

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ های مشکی

رنگ مشکی بارزترین رنگ برای اتاق نشیمن نیست - اما این چیزی است که آن را بسیار عالی می کند. یک اتاق نشیمن با دیوارهای سیاه غیر منتظره و چشمگیر است. جزئیات معماری در اتاق بیشتر جلب توجه می کند. مبلمان شما در پس زمینه تاریک ظاهر می شود. اگر اتاق نشیمن شما آفتاب زیادی می گیرد ، دیوارهای سیاه می توانند تابش نور طبیعی را تعدیل کنند. روش های زیادی برای طراحی اتاق نشیمن مشکی وجود دارد ، و همه آنها جملات محکمی را ارائه می دهند که مرکز اصلی خانه شما خواهد بود.