درباره-رنگ-بازار

شرایط فروش عمده و سازمانی

انواع مختلف خرید سازمانی(عمده) از سامانه آنلاین رنگ بازار به چه صورت می باشد؟

خرید عمده از دکوژان به طور کلی به دو دسته تقسیم میگردد :
  • خرید عمده از کالاهای موجود در وبسایت دکوژان؛ که ضمن ثبت لینک کالای مورد نظر، تعداد درخواستی و سایر شرایط مد نظر و پس از اطلاع رسانی شرایط از طریق دکوژان و توافق نهایی صورت خواهد پذیرفت.
  • خرید عمده کالاهایی که در وبسایت دکوژان موجود نمی باشند؛ درخواست خرید این نوع کالاها نیز از طریق ثبت کارخانه تولید کننده و جزییات محصول، لینک و سایر اطلاعات مورد نظر اطلاع رسانی خواهد گردید و متعاقب آن تیم بازرگانی دکوژان تلاش خواهد کرد تا در اولین فرصت، شرایط خرید کالای مد نظر(قیمت، شرایط تحویل و...) را به اطلاع فرد درخواست دهنده برساند.
ثبت سفارش خرید کالا به صورت عمده از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟
کلیه درخواست های خرید عمده کالا از طریق همین صفحه و ضمن ثبت کامل مشخصات کالا و سایر شرایط درخواستی صورت خواهد پذیرفت. پس از ثبت موفقیت آمیز درخواست، ایمیلی شامل اطلاعات ثبت شده به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید.

پس از ثبت درخواست در صفحه خرید سازمانی چگونه درخواست خود را پیگیری نمایم؟
پس از ثبت درخواست، همکاران بخش فروش سازمانی دکوژان، نهایتا ظرف 48 ساعت کاری به درخواست ها پاسخ خواهند داد. در صورت تایید شفاهی، به منظور نهایی شدن سفارش، پیش فاکتوری از جانب دکوژان ارائه خواهد گردید و پس از تایید توسط خریدار، زمان ثبت سفارش از طریق وبسایت دکوژان با شرایط خاص خرید عمده به اطلاع خریدار خواهد رسید.

شرایط و نحوه پرداخت خریدهای عمده به چه صورت خواهد بود؟
نحوه تسویه حساب خرید های عمده به دو صورت پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب دکوژان خواهد بود. در صورت انتخاب گزینه واریز به حساب، لازم است پیش از ارسال کالا، واریز وجه صورت پذیرد و شماره پیگیری آن از طریق ارتباط با تیم فروش سازمانی اطلاع رسانی گردد.

امکان ارائه فاکتور رسمی جهت سفارشات عمده وجود دارد؟
بله، در صورت درخواست فاکتور رسمی، لازم است مورد در قسمت توضیحات، در صفحه درخواست خرید سازمانی اطلاع رسانی گردد.

نحوه ارسال محموله خرید و هزینه های مقتضی به چه صورت خواهد بود ؟
با توجه به شرایط خاص خرید های سازمانی، شرایط و زمان تحویل سفارش حتما پیش از ارسال به تایید شخص سفارش دهنده خواهد رسید؛ همچنین هزینه ارسال خرید های سازمانی در صورت تایید عمده بودن سفارش توسط دکوژان، رایگان می باشد.

شرایط عودت کالاهای خریداری شده به چه صورت خواهد بود؟
امکان بازگشت کالا برای سفارشات عمده وجود ندارد و تنها در صورت معیوب بودن کالاهای تحویلی، لازم است مورد ظرف 24 ساعت به بخش خدمات مشتریان دکوژان اطلاع رسانی گردد تا پس از آن متعاقب فرایند های مربوطه، کالاهای معیوب با کالاهای سالم تعویض گردند.