5 رنگ اتاق خواب هوشمند

رنگ اطاق خواب جذابی را برای بیان
احساسات خود انتخاب کنید

رنگ اتاق خواب

رنگ اطاق خواب

رنگ های اطاق خواب

یک راهنمای خوب برای طرح های رنگی اتاق خواب این است که ابتدا با تصمیم گیری در مورد رنگ هایی که به احتمال زیاد خواب راحتی دارند ، شروع کنید. در علم رنگ ، آبی ، گل رز غباری ، اسطوخودوس کم رنگ یا خاکستری همه گزینه های خوبی برای یک اتاق خواب آرام هستند. در زیر رنگهای زیبا برای اتاق خواب اصلی و حتی ایده های کوچک برای اتاق خواب پیدا کنید.

رنگ های منتخب برای اطاق خواب

فیروزه ای

قرمز گیلاسی

طوسی روشن

سبز چمنی

قهوه ای کاکائویی

نارنجی

Add Subtle Drama

رنگ اتاق خواب

راهنمای رنگ اطاق خواب

کمی دراما اضافه کنید!

طرح های رنگی معاصر اتاق خواب به سمت درامی ظریف که جذابیت چشم دارد متمایل می شوند. اگر این ترجیح شخصی شما باشد ، طرح های رنگی مرجان ، وانیل و آهکی ظریف رنگ هایی را ارائه می دهند که به طرز ظریف کنتراست ایجاد می شوند و حس سبک درام را اضافه می کنند. در این طرح رنگ اتاق خواب ، دیوارها باید با خنثی پررنگ مانند تاجگذاری رنگ شوند. سپس با یک سبز آهکی روشن برای کمی درام و شادابی اکسسوری کنید. این یک طرح ویژه رنگی مناسب برای اتاق های خواب با نور کم است. اگر می دانید که تغییر منظم خواب را ترغیب می کند ، طرح رنگ اتاق خواب خود را طوری انتخاب کنید که متناسب با تمام فصول سال باشد یا در رنگ هایی که فصول خاص را مورد توجه قرار می دهد ، نوآورانه و خیره کننده باشد.

Appeal to Inner Personality

رنگ اتاق خواب

رنگ های اطاق خواب

متناسب با شخصیت درونی

رنگ اتاق خواب باید شخصیت درونی را جلب کند. به عنوان مثال ، اگرشغل شما از نوع دریانوردی هست ، می توانید خود را در رنگ های دریا مانند خلیج فارس بپوشانید ، یا موزاییک صدفی ، بنفش و زرد را امتحان کنید. طرح های رنگی اتاق خواب می توانند به همان اندازه که طراحی داخلی شما اجازه می دهد انعطاف پذیر و ابتکاری باشند.

Offering Elegance

رنگ اتاق خواب

رنگ های اطاق خواب

ظرافت داشته باشیم

خاکستری ، اسطوخودوس و بادمجان ها ، بنفشی به عمق بادمجان ، به زیبایی برای دکوراسیون اتاق خواب زیبا ازدواج می کنند. وقتی می خواهید انتخاب های رنگی خود را متعادل کنید ، رنگ های تیره را در سطح پایه نگه دارید تا رنگ اتاق خواب تعادل داشته باشد. سایه های مختلفی از اسطوخودوس وجود دارد که به رنگ خاکستری مانند ابرهای بارانی مازندران تأکید می کنند. وقتی در اتاق خواب خود به این دو رنگ بادمجان یا ریحان بنفش اضافه می کنید ، جلوه ای شاهانه ایجاد می کنید.

Finding Your Own Way

رنگ اتاق خواب

رنگ های اطاق خواب

راه دلخواه را انتخاب کنید

سعی کنید روحیه خود را با طرح های رنگی خود مطابقت دهید. اگر احساس می کنید که دنبال یک ظاهر لوکس هستید ، یک زرد طلایی مانند را با یک ملافه طرح دار جفت کنید تا علاقه بصری به اتاق اضافه کند. اگر در طبیعت راحت ترین هستید ، رنگهای جنگل را در اتاق خواب خود امتحان کنید. مهم نیست که کدام یک از طرح های رنگی را برای اتاق خواب خود انتخاب می کنید ، می تواند بیانگر احساسات شما باشد d Your Color