5 رنگ اتاق خواب هوشمند

رنگ اطاق خواب جذابی را برای بیان
احساسات خود انتخاب کنید

رنگ اتاق خواب

رنگ اطاق خواب

رنگ های اطاق خواب

یک راهنمای خوب برای طرح های رنگی اتاق خواب این است که ابتدا با تصمیم گیری در مورد رنگ هایی که به احتمال زیاد خواب راحتی دارند ، شروع کنید. در علم رنگ ، آبی ، گل رز غباری ، اسطوخودوس کم رنگ یا خاکستری همه گزینه های خوبی برای یک اتاق خواب آرام هستند. در زیر رنگهای زیبا برای اتاق خواب اصلی و حتی ایده های کوچک برای اتاق خواب پیدا کنید.

رنگ های منتخب برای اطاق خواب

آبی دریای

زرد لیمویی

خزه ای

بادمجانی روشن

شیر شکری

بژ پررنگ

رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

راهنمای رنگ اطاق خواب

آبی دریای

رنگ های روشن تر همیشه گزینه امنی هستند ، اما اخیراً ایده ایجاد واحه ای واقعی با دیوارهای آبی تیره جذابتر شده است. تاریک شدن ممکن است کمی ترسناک باشد ، اما یک روش مطمئن برای اظهار نظر در فضای خود است و شما می توانید بر خلاف یک کاناپه گران قیمت یا تختخواب گران قیمت ، همیشه رنگ را امتحان کنید. پیشنهاد می کنیم که این رنگ را با رنگی ملایم تر و روشن تر ایجاد کنید تا باعث خشن یا تند شدن آن شود.

رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

رنگ های اطاق خواب

زرد لیمویی

رنگ آرام لیمو جیغ نمی کشد و صبح باعث می شود اتاق شما به جای غار مانند ، سبک شود." رنگ زرد می تواند رنگی از روی حیله و تزویر باشد ، اما سایه روشن این رنگ فوق العاده همه کاره است.

رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

رنگ های اطاق خواب

خزه ای

شما باید رنگ های سرد را به جای سایه های گرم اتاق خواب انتخاب کنید. این به این دلیل است که رنگ های سرد ما را به سمت درون می کشانند ، در حالی که رنگ های گرم باعث معاشرت می شوند. این سبز یک رنگ عالی با ویژگی های عالیست که خود را به یک شب خواب تازه می بخشد. همچنین یکی از بسیاری از رنگهای طبیعت است که به دلیل کیفیت آن باعث می شود فضای بیرونی را به خانه شما بیاورد.

رنگ اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

رنگ های اطاق خواب

بادمجانی روشن

همه طرفداران رنگ آبی نیستند ، اما این رنگ تند یا غالب نیست. این رنگ کم رنگ ، خاکستری مایل به بنفش و آبی است که به عنوان یک رنگ خنثی عمل می کند ، بنابراین تقریباً با همه چیز مطابقت دارد. با این حال ، هنوز هم به اندازه کافی آبی احساس می شود تا احساس آرامش به وجود آورد.