با زبان رنگ ها آشنا شویم

طراوت و شادابی را با رنگ های زیبا
به خانه و محل کارتان بیاورید

کارگاه آموزشی رنگ آمیزی

از مشاورین رنگ دکوژان استفاده کنید

نکاتی برای انتخاب رنگ های مناسب برای خانه و محل کار

ساده ترین راه برای انتخاب بهترین رنگ های رنگ داخلی ، شروع با رنگ هایی است که دوست دارید. هنگامی که شما با رنگهایی که دوست دارید شروع می کنید ، برای یک سبک تزئین خاص محدود به رنگبندی های سنتی نیستید. با استفاده از رنگ مورد علاقه خود به عنوان رنگ پایه خود ، می توانید از آن برای ایجاد طرح رنگی در اطراف آن استفاده کنید. رنگ های مورد علاقه شما می تواند الهام بخشی مناسب برای پالت رنگ جدید شما برای کل اتاق باشد.در اینجا نحوه فهمیدن معنای رنگ مورد علاقه شما و چگونگی تزئین با آن آورده شده است.

از مشاورین رنگ دکوژان استفاده کنید

paint-calculator

محاسبه گر رنگ

choose-paint

انتخاب رنگ

scrapper

ابزار زیر سازی

diy-tools

ابزار رنگ آمیزی

brush-roller

قلم و غلطک

color-councelling

مشاوره تخصصی

قبل از رنگ آمیزی

قبل از رنگ آمیزی

راهنمای زیر سازی سطوح

زبان رنگ ها را جدی بگیرید

آسان است که شخصیت خود را به خانه خود بیفزایید بدون اینکه رنگ آن را بیش از حد تحت فشار قرار دهید. ترکیب یک سایه اصلی و خنثی با یک رنگ برجسته را در نظر بگیرید ، چه جسورانه باشد و چه با ظرافت قابل توجه باشد. سایه های خنثی بسته به نوع جفت شدن آنها می توانند گرم یا سرد به نظر برسند ، بنابراین با رنگ های لهجه می توانید به همان اندازه که می خواهید پررنگ باشید. به عنوان مثال ، یک خاکستری تیره را در نظر بگیرید. اگر با رنگ آبی غنی ترکیب شود ، به یک احساس آرام و اقیانوسی خواهید رسید. با این حال ، آن را با رنگ های زرد یا نارنجی مخلوط کنید و متوجه خواهید شد که انرژی و گرمای آنی فضا را پر می کند.

رنگ آمیزی اطاق

راهنمای رنگ آمیزی دیوار

راهنمای رنگ آمیزی دیوار

طیف های رنگی شادی بخش زندکی

رنگ آمیزی دیوار در هر اتاق یا مکان می تواند به طور چشمگیری ظاهر و احساس را تغییر دهد. انتخاب رنگ مناسب و استفاده از رنگ داخلی دیوار با کیفیت بالا ، نتایج حرفه ای و پایان طولانی تر را تضمین می کند.

راهنمای رنگ آمیزی سقف

راهنمای رنگ آمیزی سقف

راهنمای رنگ آمیزی سقف

چطور سقف ها رنگ کنیم؟.

معمولاً تصور می شود که رنگ سقف ها بدون اهمیت هستند. چیزی که با پس زمینه ترکیب می شود ، اما رنگ سقف واقعاً می تواند ظاهر و احساس اتاق شما را تغییر دهد. رنگ سقفی را انتخاب کنید که مکمل اتاق شما و رنگی باشد که برای دیوارها ، روکش ها و دکوراسیون انتخاب کرده اید.

painting-door

راهنمای رنگ آمیزی درب ها

راهنمای رنگ آمیزی درب ها

چطور درب ها را رنگ کنیم؟

انتخاب رنگ ، رنگ و تکنیکی که درب شما با آن رنگ آمیزی کرده می تواند به طور چشمگیری بر ورود هر فضایی تأثیر بگذارد. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند تا برای هر اتاق یا خانه ای یک احساس ماندگار ایجاد کنید.

painting-room

راهنمای رنگ آمیزی اطاق

راهنمای رنگ آمیزی اطاق

چطور اطاق را رنگ کنیم؟

رنگ آمیزی هر اتاق یا مکان به طرز چشمگیری باعث تغییر شکل و ظاهر آن می شود. با الهام از طرح های رنگی که شخصیت شما را منعکس می کند ، زندگی خود را به زندگی ببخشید. با استفاده از یک رنگ دیوار داخلی با کیفیت بالا نتایج حرفه ای و پایان طولانی تر را تضمین می کند.