رنگ های دل ربا برای آشپزخانه

5 رنگ برای تزئین
آشپزخانه کدبانوی منزل

Top 5 Living Room Colors

Living Room Colors

رنگ های هوشمند آشپزخانه منزل

با وجود رنگهای بسیار زیاد برای آشپزخانه ، انتخاب یک رنگ مناسب برای خانه دشوار است. با طراحی کامل رنگ آشپزخانه ، شخصیت و سبک خود را به فضای آشپزی وارد کنید. کابینت خود را با رنگی پررنگ و شاد رنگ کنید ، جزیره را با رنگ لهجه به روز کنید ، کاشی پشتی کاشی رنگی اضافه کنید یا وسایل را در سایه بیانی انتخاب کنید. چه یک طرح کلاسیک آشپزخانه را انتخاب کنید و چه جسورانه عمل کنید ، حتی مقدار کمی از رنگ نیز می تواند تأثیر زیادی بگذارد. با ایده هایی از آشپزخانه های رنگارنگ مورد علاقه ما ، شامل سایه های آبی ، سبز ، قرمز ، زرد و غیره و همچنین رنگ های خنثی دنج و سفید ترد ، شروع کنید.

رنگ های منتخب برای آشپزخانه

زرد پاستیلی

خاکستری روشن

آبی آسمانی

زرشکی

مشکی

نارنجی

رنگ های آشپزخانه

رنگ های آشپزخانه

راهنمای رنگ آشپزخانه

طیف رنگ های زرد پاستلی

لازم نیست رنگ آشپزخانه خنثی باشد. دیوارهای زرد آفتابی به آشپزخانه شما احساس روشن و شاد می دهند. در آشپزخانه های کوچکتر به زیبایی کار می کند و باعث می شود فضا بزرگتر و بازتر به نظر برسد. این زیبایی بور با لهجه های خاکستری و سفید بهترین کار را می کند تا به کل آشپزخانه شما حال و هوای نرم و دلپذیری بدهد.

رنگ های آشپزخانه

رنگ های آشپزخانه

راهنمای رنگ آشپزخانه

طیف رنگ خاکستری روشن

آشپزخانه های معاصر به ظاهر تمیز و براق خود معروف هستند. اگر می خواهید این ظاهر را داشته باشید اما همچنین می خواهید شمارنده ها و کابینت های سفید خود را برجسته کنید ، دیوارهای خاکستری روشن را امتحان کنید. یخ نازک فقط به اندازه کافی متفاوت است و بدون ایجاد احساس مدرن ، کنتراست ایجاد می کند. این سایه همچنین به عنوان یک ماده خنثی دلپذیر برای آشپزخانه های کشور کار می کند.

رنگ های آشپزخانه

رنگ های آشپزخانه

راهنمای رنگ آشپزخانه

طیف رنگ آبی

صرف نظر از اینکه کابینت و پیشخوانهایی را انتخاب کنید ، به هر آشپزخانه ظاهری واضح و تمیز می بخشد. ظاهر نرم آن در آشپزخانه های خانه های کشاورزی و آشپزخانه های کلبه ای زیبا بسیار عالی عمل می کند. آبی کمرنگ روش خوبی برای ترکیب رنگ در خانه شما است بدون اینکه خیلی شدید یا وحشی به نظر برسید. رنگ های سرد آشپزخانه مانند آبی و سبز تمایل به هاله ای آرام از اتاق دارند و باعث می شود آشپزخانه شما جذاب باشد. به همین دلیل است که اگر در مورد آشپزی اضطراب دارید و یا از صبح متنفر هستید ، رنگ آبی تخم مرغ کم رنگ عالی است. خوردن صبحانه در یک آشپزخانه خنک و آبی باعث می شود که حتی در صورت تأخیر هم احساس آرامش کنید.

رنگ های آشپزخانه

رنگ های آشپزخانه

راهنمای رنگ آشپزخانه

طیف رنگ قرمز گرم

تون گرم ، به ویژه سایه های قرمز شدید ، باعث تحریک اشتها می شود. رنگ قرمز باعث می شود هر رنگ کابینت برجسته باشد ، اما به خصوص با رنگ سفید شگفت انگیز به نظر می رسد. کابینت های سفید با سخت افزار عجیب و غریب را برای یک کلبه روستایی انتخاب کنید یا کابینت های براق و براق سفید بدون دسته را برای ظاهر مدرن تر انتخاب کنید. اگر از رنگ آمیزی کل آشپزخانه خود در سایه روشن می ترسید ، این کار را با دیوار کوچک شروع کنید.

رنگ های آشپزخانه

رنگ های آشپزخانه

راهنمای رنگ آشپزخانه

طیف رنگ های مشکی

رنگ مشکی بارزترین رنگ برای اتاق نشیمن نیست - اما این چیزی است که آن را بسیار عالی می کند. یک اتاق نشیمن با دیوارهای سیاه غیر منتظره و چشمگیر است. جزئیات معماری در اتاق بیشتر جلب توجه می کند. مبلمان شما در پس زمینه تاریک ظاهر می شود. اگر اتاق نشیمن شما آفتاب زیادی می گیرد ، دیوارهای سیاه می توانند تابش نور طبیعی را تعدیل کنند. روش های زیادی برای طراحی اتاق نشیمن مشکی وجود دارد ، و همه آنها جملات محکمی را ارائه می دهند که مرکز اصلی خانه شما خواهد بود.

رنگ های آشپزخانه

رنگ های آشپزخانه

راهنمای رنگ آشپزخانه

نارنجی

آشپزخانه خود را با رنگ مرکباتی آبدار آغاز کنید. کابینت نارنجی پررنگ تضاد درخشان در صفحات میز مشکی صفحه سفید براق را ایجاد می کند. اکثر رنگهای خاکستری ، از جمله تن ذغالی ، با طیف وسیعی از پرتقال به خوبی کار می کنند.