5 رنگ سالن پذیرایی

رنگ هایی بی انتها که زیبایی
را به خانه شما می افزاید

رنگ سالن پذیرایی

Living Room Colors

رنگ های هوشمند سالن پذیرایی

اتاق نشیمن چیزهایی را تشکیل می دهد که خانه شما را به خانه ای دلچسب تبدیل می کند. اوقات فراغت ، راحتی ، با هم بودن. این مکان برای خاطرات بی شمار و لحظات آرام است. بنابراین تعجب آور نیست که رنگ های رنگی اتاق نشیمن تأثیر زیادی بر روحیه کلی خانه شما دارند. بسته به شخصیت منحصر به فرد خانه شما ، فضای شما می تواند تسکین دهنده یا بیانگر باشد. این می تواند جذابیت به سبک قدیمی یا جذابیت مدرن داشته باشد. شما می توانید به دنبال استخدام یک رنگ کار باشید یا اینکه خودتان این کار را انجام دهید ، این سبک های زیبا نوع سبک شما هستند ، بهترین گزینه برای اتاق نشیمن شما هستند.

رنگ های منتخب برای سالن پذیرایی

فیروزه ای

قرمز گیلاسی

طوسی روشن

سبز چمنی

قهوه ای کاکائویی

نارنجی

رنگ سالن پذیرایی

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ های سبز

سبز رنگ هماهنگی و تجدید است. از آنجا که رنگ جهان طبیعی را بازتاب می دهد ، یکی از بهترین رنگ های رنگی برای اتاق نشیمن است. اگر فضای لازم (یا انرژی) برای یک گیاه گیاهان خانگی را ندارید ، دیوارهای سبز جوشان زندگی مورد نیاز اتاق نشیمن شما خواهد بود. سبز می تواند همزمان تازه و ظریف باشد. این گزینه مناسب برای کسانی است که خنثی ها را خیلی کسل کننده می دانند.

رنگ سالن پذیرایی

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ خاکستری

دیوارهای خاکستری فضای اتاق نشیمن شما را بیشتر جادار می کند. یک اتاق خاکستری زیبا و زیبا ، مناسب دکوراسیون مدرنیسم و ​​همچنین مجموعه های قدیمی است. اگر دوست دارید تکه های رنگ و مکالمه را تجربه کنید ، دیوارهای اتاق نشیمن خاکستری زمینه خوبی برای هنر شما ایجاد می کنند. خاکستری یک رنگ خنثی محبوب برای هر اتاق در خانه است ، اما به خصوص در اتاق نشیمن پیچیده به نظر می رسد. از محبوب ترین رنگ های اتاق نشیمن است.

رنگ سالن پذیرایی

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ آبی

آبی رنگ مورد علاقه ما ایرانیان است ، بنابراین برای اتاقی که همه را دور هم جمع می کند بی روح است. یک اتاق نشیمن آبی یک اثر آرام بخش و آرام بر روی خانه شما دارد. بسیاری از سایه های جذاب آبی وجود دارد و همه آنها با رنگ های خنثی مانند قهوه ای و کرم به خوبی مطابقت دارند. اگر اتاق نشیمن شما کف چوب سخت دارد ، رنگ آبی یک انتخاب شیک است. اتاق های نشیمن آبی بدون اینکه فدای رنگ شوند تمیز و منظم به نظر می رسند.

رنگ سالن پذیرایی

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ بژ

بژ برای طراحان داخلی خنثی است. رنگ قابل اطمینان سادگی پارچه های خام را تداعی می کند. یک اتاق نشیمن بژ برای یک دکوراتور که عاشق ظاهر مینیمالیستی است ضروری است. داغترین روند طراحی شامل جمعیت اتاق نشیمن با سایه های مختلف سفید است. دیوارهای بژ و ظریف صحنه را برای این جلوه خیره کننده و درجه یک آماده می کنند. بژ یکی از رنگ های اتاق نشیمن است که مردم بارها و بارها به آن برمی گردند.

رنگ سالن پذیرایی

Bedroom Colors

راهنمای رنگ سالن پذیرایی

طیف رنگ های مشکی

رنگ مشکی بارزترین رنگ برای اتاق نشیمن نیست - اما این چیزی است که آن را بسیار عالی می کند. یک اتاق نشیمن با دیوارهای سیاه غیر منتظره و چشمگیر است. جزئیات معماری در اتاق بیشتر جلب توجه می کند. مبلمان شما در پس زمینه تاریک ظاهر می شود. اگر اتاق نشیمن شما آفتاب زیادی می گیرد ، دیوارهای سیاه می توانند تابش نور طبیعی را تعدیل کنند. روش های زیادی برای طراحی اتاق نشیمن مشکی وجود دارد ، و همه آنها جملات محکمی را ارائه می دهند که مرکز اصلی خانه شما خواهد بود.