آموزش ساده و تصویری رنگ آمیزی دیوار

طراوت و زیبایی را با دستان
خودتان به خانه و محل کارتان بیاورید

کارگاه آموزشی رنگ آمیزی

کارگاه آموزشی رنگ آمیزی

آموزش رنگ آمیزی دیوارها به زبان ساده

انتخاب رنگ ، رنگ و تکنیکی که درب شما با آن رنگ آمیزی کرده می تواند به طور چشمگیری بر ورود هر فضایی تأثیر بگذارد. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند تا برای هر اتاق یا خانه ای یک احساس ماندگار ایجاد کنید.

ابزار مورد نیازرنگ آمیزی دیوارها

چارت رنگ

چارت رنگ

رنگ مناسب

رنگ مناسب

قلم مو

قلم مو

فریم غلطک

فریم غلطک

کاورغلطک

کاور غلطک 25 سانت

دسته غلطک

دسته غلطک

غلطک

غلطک 10 سانت

سینی غلطک

سینی غلطک

دستمال تنظیف

دستمال تنظیف

چسب کاغذی

چسب کاغذی

نردبان

چهارپایه یا نردبان

ایمنی

شستشوی دست وابزار

 • حرکت صحیح غلطک تاثیر به سزایی در پوشش رنگ خواهد داشت

  راهنمای گام به گام رنگ آمیزی دیوارها

  رنگ رنگ دیوار خود را تعیین کنید. نمودارهای رنگی ما را در فروشگاه رنگ آمیزی یا سخت افزار محلی خود مرور کرده و برای الهام بخشیدن به رنگ بیشتر به وب سایت ما مراجعه کنید. به یاد داشته باشید هنگام انتخاب خود رنگهایی را که برای درب ، روکش و سقف انتخاب کرده اید در نظر داشته باشید.
  ماشین حساب رنگ موجود در وب سایت ما به شما کمک می کند مقدار رنگ مورد نیاز برای منطقه ای که در آن نقاشی می کنید را تعیین کنید.
  قبل از شروع ، مطمئن شوید که دیوار را برای نقاشی آماده کرده اید تا بهترین پایان را بدست آورید. برای نکات ویدئویی نحوه تهیه فیلم دیوار را مشاهده کنید.
  پارچه های قطره ای را روی زمین و هرگونه اثاثیه ای که باید در اتاق باقی بماند قرار دهید.
  نوار نقاشی نقاش را به اتصالات غیرقابل برداشت و لبه هایی که ممکن است به راحتی و به سختی نقاشی شوند ، مانند تخته های دامن و قفسه های ثابت بمالید.
  وقتی رنگ را کاملاً به هم زدید ، آماده شروع هستید!
  با استفاده از روشی به نام برش از لبه های دیوار شروع کنید. برس رنگ زاویه دار را تا حدی در رنگ بارگیری کرده و اضافی آن را برطرف کنید.
  برس زاویه دار را در لبه دیوار قرار دهید. آن را مانند مداد نگه دارید و به آن فشار وارد کنید. با نقاشی به سمت گوشه بالا و پایین به سمت پایین کار کنید.
  از ضربه های نرم و برش در گوشه ها استفاده کنید. کار با گوشه های باعث ایجاد تجمع رنگ و سطح کاملاً ایده آل می شود. تمام لبه های دیوار را برش داده و سپس به سمت نورد حرکت کنید.
  قبل از ریختن در سینی رنگ ، باقی مانده رنگ را در قوطی کاملاً هم بزنید.
  نیمی از غلتک را به سینی رنگ آغشته کنید ، سپس در سینی به عقب و جلو بچرخید تا یک لایه رنگ یکنواخت دور غلتک بدست آورد. به هر طرف غلتک در دو طرف سینی رنگ ضربه بزنید تا رنگ اضافی از بین برود.
  غلتک را با استفاده از یک تیر به دیوار ببرید ، مطمئن شوید که غلتک موازی سطح است.
  دیوار را با استفاده از تکنیک W یا M رنگ آمیزی کنید ، عرض غلتک را از لبه دیوار بیرون بکشید ، و از وسط ارتفاع به سمت سقف بچرخانید ، و سپس به سمت پایین دامن بکشید. با هر بار اتمام این مرحله ، باید رنگ کافی روی غلتک داشته باشید تا عرض یک متر از دیوار را بپوشاند
  پس از اتمام نیمی از دیوار استاندارد ، غلطک را مجدداً روی قسمتهایی که قبلاً رنگ آمیزی شده است اعمال کنید تا رنگ اضافی و علائم ردیابی برای یکنواخت شدن پاک شود.
  این مراحل را برای هر قسمت به عرض 1 متر از دیوار تکرار کنید تا تمام دیوار کامل شود.
  قبل از رنگ آمیزی پوشش دوم ، حداقل 2 ساعت صبر کنید و یادتان باشد که لایه دوم کاملاً خشک شود.

  نکاتی جهت یادآوری ازسوی متخصصین دکوژان
  اگر در حال ساختن یک طرح در یک دیوارخاص هستید ، از نوار چسب کاغذی در اطراف تمام لبه های دیوار استفاده کنید تا خطوط تمیز و شفاف ایجاد کنید.
  برای رنگ آمیزی قلم مو ، رنگ را در ظرف های دست دار بریزید تا نقاشی راحت تر شود ، به خصوص در اطراف لبه های کارو مناطق سخت دسترسی.
  ما توصیه می کنیم هنگام نقاشی دیواره های بالاتر از نردبان پله ای یا یک دسته غلتکی قابل ارتقا استفاده کنید.
  یک دیوار با اندازه استاندارد تقریباً 4 متر مربع است.

استفاده از کاتالوگ رنک

گرد گیری با اسفنج

پوشش لبه کاربا نوار چسب

کاور کردن تمام وسایل

رنگ آمیزی درب

رنگ امیزی درب ها

شستشوی دست و وسایل

رنگ آمیزی کامل اطاق